Składki i Opłaty na rok 2021

1. SKŁADKA CZŁONKOWSKA PODSTAWOWA  100,-
2.

SKŁADKA CZŁONKOWSKA ULGOWA:

- członkowie odznaczeni złotą i srebrną odznaką PZW;

- młodzież szkolna i studenci w wieku 16- 24 lat;

- mężczyźni od 65 roku życia, pod warunkiem posiadania stażu członkowskiego powyżej 10 lat;

- kobiety od 60 roku życia, pod warunkiem posiadania stażu członkowskiego powyżej 10 lat;

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

- członkowi odznaczeni złotą odznaką PZW z wieńcami;

- członkowie uczestnicy do lat 16;

----------------------- 25,-

3. SKŁADKA CZŁONKOWSKA NA OCHRONĘ I ZAGOSPODAROWANIE WÓD PODSTAWOWA PEŁNA
SKŁADKA CZŁONKOWSKA NA OCHRONĘ I ZAGOSPODAROWANIE WÓD PODSTAWOWA NIEPEŁNA (wyłączone wędkowanie ze środków pływających, trolling oraz wędkowanie na wodach górskich)
SKŁADKA CZŁONKOWSKA NA OCHRONĘ I ZAGOSPODAROWANIE WÓD PODSTAWOWA NIEPEŁNA (wyłączone wędkowanie ze środków pływających, trolling oraz wędkowanie na wodach górskich i zbiornikach zaporowych)
 130,-

120,-

4.

SKŁADKA CZŁONKOWSKA NA OCHRONĘ I ZAGOSPODAROWANIE WÓD Z ULGĄ DLA:

- członków odznaczonych złotą i srebrną odznaką PZW;

- młodzieży szkolnej i studentów w wieku od 16 do 24 lat;

- mężczyzn od 65 roku życia, pod warunkiem posiadania stażu członkowskiego powyżej 10 lat;

- kobiet od 60 roku życia, pod warunkiem posiadania stażu członkowskiego powyżej 10 lat;
PEŁNA

NIEPEŁNA(wyłączone wędkowanie ze środków pływających, trolling oraz wędkowanie na wodach górskich)

NIEPEŁNA(wyłączone wędkowanie ze środków pływających, trolling oraz wędkowanie na wodach górskich i zbiornikach zaporowych)

80,-

70,-

5. SKŁADKA CZŁONKOWSKA NA OCHRONĘ I ZAGOSPODAROWANIE WÓD PEŁNA - UCZESTNIK
6.

SKŁADKA UZUPEŁNIAJĄCA:

- do składki na ochronę i zag. wód podstawowej niepełnej (120,- lub 110 ,-) oraz ulgowej niepełnej (70,- lub 60,-)

- do składki na ochronę i zag. wód podstawowej niepełnej (110,-) oraz ulgowej niepełnej (60,-)

10,-

20,-

7. Członkowie honorowi i odznaczeni złotą odznaką PZW z wieńcami zwolnieni są z wnoszenia składki członkowskiej na ochronę i zagospodarowanie wód na podstawie wpisu dokonanego w legitymacji członkowskiej przez Biuro Zarządu Okręgu.
8.

WPISOWE:

- normalne

- uczestnika

25,-

0,-

9. LEGITYMACJA CZŁONKOWSKA (z opłaty zwolnieni są członkowie uczestnicy)
 5,-
10.

SKŁADKA CZŁONKOWSKA NA OCHRONĘ I ZAGOSPODAROWANIE WÓD OKRESOWA DLA CZŁONKÓW PZW:

- 1 dzień

* PEŁNA;