Zaproszenie na zawody o Puchar Starosty Sieradzkiego - Mariusza Bądziora 08.09.2024

Starosta Sieradzki Mariusz Bądzior zaprasza na zawody  "Puchar Starosty Sieradzkiego", które odbędą się w dniu 08.09.2024r.  Miejscem rozgrywania zawodów będzie woda Koła PZW Sandacz w Warcie.

Zawody zostaną rozegrane z obowiązującymi Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego, w drużyna 3-osobowych reprezentujących Koła PZW Powiatu Sieradzkiego.

Losowanie stanowisk o godz. 7,30 zawody 4 godzinne.  Początek łowienia ok.  9,00

Zawody organizowane przez Starostę Sieradzkiego Mariusz Bądziora wspólnie z Kołami PZW Boleń Sieradz oraz Sandacz Warta.

Zapisy drużyn do 4 września - kol. Sławomir Nowacki (najlepiej na adres e-mail slawekn65@vp.pl lub sms 601 344 212 z podaniem nazwy koła oraz składu drużyny).

Opłata startowa 150zł/drużyna