Składki i Opłaty na rok 2020

UWAGA ! Biuro Zarządu Okegu przypomina, iż zgodnie z uchwałą Zarządu Głównego (233/IV/2020) kwotę wpisowego dla osób, które wniosły składkę członkowską ogólnozwiązkową w 2019 r., a którym nie udało się jej opłacić w terminie do dnia 30-go kwietnia br. wynosi 1zł.

W związku sytuacja epidemiologiczną w kraju, informujemy iż Okręg PZW w Sieradzu wprowadza na tą chwilę dodatkową możliwość wnoszenia jedynie pełnych składek członkowskich w drodze elektronicznego przelewu bankowego lub przekaz pieniężnego.

Wpłatę składki należy dokonać na konto bankowe Okręgu PEKAO SA O/Sieradz 63 1240 3275 1111 0000 2911 8030 w tytule przelewu podając IMIĘ NAZWISKO nazwę KOŁA oraz NUMER KARTY WĘDKARSKIEJ. Potwierdzenie dokonania przelewu stanowi zezwolenie wędkarskie w okresie ogłoszonego stanu epidemii.

Wysokość składki:

230zł - SKŁADKA OGÓLNOZWIĄZKOWA + SKŁADKA CZŁONKOWSKA NA OCHRONĘ I ZAGOSPODAROWANIE WÓD PODSTAWOWA PEŁNA

220zł - SKŁADKA OGÓLNOZWIĄZKOWA +SKŁADKA  CZŁONKOWSKA NA OCHRONĘ I ZAGOSPODAROWANIE WÓD PODSTAWOWA NIEPEŁNA (wyłączone wędkowanie ze środków pływających i trolling)

210zł - SKŁADKA OGÓLNOZWIĄZKOWA +SKŁADKA CZŁONKOWSKA NA OCHRONĘ I ZAGOSPODAROWANIE WÓD PODSTAWOWA NIEPEŁNA (wyłączone wędkowanie ze środków pływających, trolling oraz wędkowanie na zbiornikach zaporowych)

Członek Okręgu PZW w Sieradzu, opłacając elektronicznie składki zobowiązany jest do zgłoszenia Skarbnikowi macierzystego Koła PZW, po zakończeniu stanu epidemii ale nie później niż do 30 czerwca 2020 r., faktu opłacenia składek tym sposobem, w  celu uzupełnienia kartoteki ewidencyjnej wędkarza oraz zdania rejestru połowu ryb za 2019 r oraz wydania "papierowego" zezwolenia wędkarskiego.

Obecnie możliwe będzie wnoszenie drogą elektroniczną jedynie składek pełnych (brak możliwości opłacania elektronicznie składek ulgowych)

UWAGA!!! Termin nie pobierania wpisowego przesunięty został do końca czerwca

TABELA SKŁADEK I OPŁAT NA ROK 2020

OKRĘGU PZW W SIERADZU

L.P.

RODZAJ  ŚWIADCZENIA

WARTOŚĆ

1.

SKŁADKA CZŁONKOWSKA PODSTAWOWA

100,-

2.

SKŁADKA CZŁONKOWSKA ULGOWA:

- członkowie odznaczeni złotą i srebrną odznaką PZW;

- młodzież szkolna i studenci w wieku 16- 24 lat;

- mężczyźni od  65 roku życia, pod warunkiem posiadania stażu członkowskiego

- kobiety od  60 roku  życia, pod warunkiem posiadania stażu członkowskiego

powyżej 10 lat;

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

- członkowi odznaczeni złotą odznaką PZW z wieńcami;

- członkowie uczestnicy do lat 16;

-----------------------

-----------------------

3.

SKŁADKA CZŁONKOWSKA NA OCHRONĘ I ZAGOSPODAROWANIE WÓD PODSTAWOWA PEŁNA

130,-

120,-

4.

SKŁADKA  CZŁONKOWSKA NA OCHRONĘ I ZAGOSPODAROWANIE WÓD  Z ULGĄ DLA:

- członków odznaczonych złotą i srebrną odznaką PZW;

- młodzieży szkolnej i studentów w wieku od 16 do 24 lat;

- mężczyzn od 65 roku życia, pod warunkiem posiadania stażu członkowskiego

- kobiet od 60 roku życia, pod warunkiem posiadania stażu członkowskiego

PEŁNA

NIEPEŁNA(wyłączone wędkowanie ze środków pływających i trolling)

NIEPEŁNA(wyłączone wędkowanie ze środków pływających, trolling oraz wędkowanie na zbiornikach zaporowych)

80,-

70,-

5.

SKŁADKA  CZŁONKOWSKA NA OCHRONĘ I ZAGOSPODAROWANIE WÓD PEŁNA – UCZESTNIK

6.

SKŁADKA UZUPEŁNIAJĄCA:

- do składki na ochronę i zag.  wód podstawowej niepełnej (120,-  lub 110 ,-) oraz ulgowej niepełnej (70,- lub 60,-)

- do składki na ochronę i zag. wód podstawowej niepełnej (110,-) oraz ulgowej niepełnej (60,-)

10,-

7.

Członkowie honorowi i odznaczeni złotą odznaką PZW z wieńcami zwolnieni są  z wnoszenia składki członkowskiej na ochronę i zagospodarowanie wód na podstawie wpisu dokonanego w legitymacji członkowskiej przez Biuro Zarządu Okręgu.

8.

WPISOWE:

- normalne

- normalne ( kwotę wpisowego w wysokości 1 złotego dla osób, które wniosły składkę członkowską ogólnozwiązkową w 2019 r., a którym nie uda się jej opłacić w terminie do dnia 30-go kwietnia br.)

- uczestnika

1,-

0,-

9.

LEGITYMACJA CZŁONKOWSKA (z opłaty zwolnieni są członkowie uczestnicy)

5,-

10.

SKŁADKA CZŁONKOWSKA  NA OCHRONĘ I ZAGOSPODAROWANIE WÓD OKRESOWA DLA CZŁONKÓW PZW:

- 1 dzień

* NIEPEŁNA (wyłączone wędkowanie ze środków pływających i trolling);

* NIEPEŁNA ( wyłączone wędkowanie ze środków pływających, trolling oraz wędkowanie na zbiornikach zaporowych)

- 3 dni

- 7 dni

40,-